Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan youtube csatorna...

Van olyan youtube csatorna (vagy csatornák)ahol egész utas videókat tesznek közzé a pilótafülke szemszögéből?

Figyelt kérdés
Üdv, vonatosból sok videót sőt sok csatornát is találtam , ahol ilyet osztanak a vezérek (vonatvezető) , ezeket élvezem jó kis relax nekem, repülősből nem igen találtam csak egy,két videót .. Léteznek olyan csatornák a yt-bon ahol a pilótafülkében felvett utat lehet nézni,? Lehet csak rosszul kerestem a yt-on de én nem nagyon találtam. köszi a segitséget előre is.
2021. dec. 2. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora királyság már, nem is tudtam hogy vannak 360-as videók is.
2021. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul ahogy nézem elég régóta :D
2021. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vonatosból rengeteg van, ha rákerestek,(pl train cab view )repülősből kevesebb, azt lehet nem annyira engedik a légitársaságok? (bár ha ugyanúgy csak az utat mutatja mint a vonaton, akkor nem értem miért ne engednék)
2021. dec. 2. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A légiközlekedésben elég sok szigorú szabály van, így pl. előírhatják, hogy nem üzemeltethetsz a pilótafülkében olyan berendezést, ami nem része a repülő gyári felszerelésének, vagy pl. az utazásra/munkádra vonatkozó dolgok publikálása is korlátozhatja az ilyen tevékenységeket. A pilótáknak meg valószínűleg nem ér annyit egy-egy ilyen felvétel, hogy a munkáltatójukkal jogvitáik legyenek miatta.


Utaztam már olyan ázsiai légitársasággal, ahol még utasként is kimondottan tiltják a levegőből fotózást is. Nemhogy végig nem veheted az utat (amit szintén nagyon sokan megtesznek), de egyáltalán nem csinálhatsz egy fotót sem az ablakból. Amint meglátják, jönnek reklamálni miatta és mivel az ázsiaiak többsége tekintély elvű és szabálykövető (meg valamennyire rasszista is), még az utasok is beköpnek a stewardessnek, hogyha meglátják, hogy a tiltás ellenére fotózik a fehér ember. Hogy vajon terrorizmustól, kémkedéstől, vagy mitől tartanak, az egy külön történet, de képesek nagy ügyet csinálni belőle...

2021. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5, a vonat társaságoknál is engedélyeztetni kell, itt irták nekem a gyk-n ott se csak random felakasztja a kamerát a vonatvezető ha akarja. De van pár repülős videó is, gondolom főnökség válogatja, hogy megengedik e , hogy ott legyen 1 kamera, ez gondolom a pilótát nem zavarja...
2021. dec. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!