Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van értelme befejezni a...

Van értelme befejezni a jogosítványt, ha én úgy gondolom úgysem fogok vezetni?

Figyelt kérdés
Eddig 35 órát vettem, de nem megy valami jól. Full életképtelen vagyok az városban. Mindent az oktató mond és még akkor is nehezen megy sokszor. Ma különösen sokat hibàztam nem tudom mi van. Egyszer jobban megy de az sem elég egy vizsgàhoz egyszer meg nagyon rosszul. Ma kettesbe akartam rakni és többször is négyes lett meg ma sok hiba volt. Igazából rájöttem én meghalni nem akarok, megölni mást nem akarok. Nem hiszem hogy fogok vezetni. Teljesen hülyének érzem magam ehhez. Igazából az sem jó ha bele teszek még több pénzt aztán nem lesz meg, vagy nem vezetek. Eddig 300 ezret költöttem erre.

2021. okt. 7. 19:07
 1/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne már letenned, ha egyszer 300-at beletettél. Ki tudja mit hoz az élet, lehet olyan munkahelyed lesz, ahol vezetned kell, vagy olyan helyre (faluba) költözöl vagy kerülsz, ahol gyér a tömegközlekedés.
2021. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már most is olyan faluban vagyok. Azért kezdtem el. Nagyobb városban viszont szerintem nem fogok merni bemenni. Vidéken meg nagyon kicsi városban jelenleg is tudnék vezetni de az nem sokat ér úgy. Ha nagy városokba nem merek bemenni akkor nem sokat ér mert pont az lenne a lényeg hogy oda ne vonattal kelljen menni ami alig jár. Szóval nem tudom. Az a baj nem lehet meghatározni mennyi pénzt kéne még bele tenni.
2021. okt. 7. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés. Ha totál reménytelennek érzed, jobb most feladni, mint még ki tudja mennyi pénzt beleölni. No meg ha tényleg olyan rosszul megy, akkor mindenkinek jobb lesz úgy. Ha viszont érzel akárcsak egy kis reményt is, érdemes lehet befejezni (végigcsinálni).
2021. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!