Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vajon van értelme erőltetni a...

Vajon van értelme erőltetni a jogosítványt ha semmi nem megy magamtól szinte mindent az oktató mond és nehezen megy az egész?

Figyelt kérdés
Ennyi mindenre koncentrálni nekem nagyon nehéz. Egyszerűen nem érzem azt hogy ez nekem való. Parkolasok se nagyon mennek. Nem is igazán értem ebből én hogy vizsgàzok le. Annyi mindenre kell figyelni hogy valami szabályt mindig megszegek. Még az elején talán jobban ment de most már a városban nagyon nehéz és az oktatót is már felidegesitem. Eddig 22 órát vezettem, de a harminc óra az be van már fizetve. Eddig kb 250 ezret költöttem erre ha mindent bele számolok.

2021. aug. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor ne erőltesd, biztos nem kergetnek az asztal körül ezért.
2021. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából de. Jobban járok akkor ha el is költözöm.
2021. aug. 21. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
22 óra az még semmi. Senki nem az anyja hasában tanul meg vezetni. Az oktatód meg csak ne idegeskedjen, azért fizeted, hogy tanítson meg....
2021. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy 30 óra a minimum az nem azt jelenti, hogy neked annyi elég lesz.
2021. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alapokkal van baj.


Ha megy majd az autó kezelés készség szinten, akkor hirtelen lesz időd odafigyelni a környezetedre.


Gyakorold az autó kezelést minél többet!

Elindulás megállás tolatas, parkolás, stb. Ha ezekre nem kell figyelned könnyebb lesz.

2021. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj úgyse fogok merni egyedül vezetni. Most ha a végtelenségig teszem bele a pénzt akkor biztos előbb utóbb kezemben lesz az okmány. De sokra nem fogok vele menni szerintem.
2021. aug. 21. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent az oktatód mond, akkor az is lehet, hogy nem elég biztos a KRESZ-tudásod. Szóval fuss neki még egyszer, nézd át, és főleg azoknak a részeknek olvasd át az elméletét, amik nem mennek a gyakorlatban!
2021. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is pont ugyanebben a cipőben vagyok.


Egyenlőre én még harcolok a jogsiért. De konkrétan engem a jogsi tart itt a városban. Amúgy elköltöznék.

2021. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!