Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez a dinamós bicikli felszerel...

Ez a dinamós bicikli felszerelés megfelelő lesz?

Figyelt kérdés

Dinamó

[link]

Hátsó

[link]

Első

[link]


Ezeket találtam. Ezek kompatibilisek egymással? Boltról vélemények? Bármi ezzel kapcsolatban jöhet.

Kábel van hozzá, vagy külön kell venni?

És mielőtt jönnének a vannak ennél jobb minőségűek is kezdetű válaszok, havonta csak pár alkalommal tekerek sötétedés után ezért nekem nem éri meg drágábbat venni.



2021. júl. 31. 03:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal jövök, hogy ne dinamósat vegyél. Hátulra egy led-es villogó kell, előre meg egy levehetős, amit levéve elemlámpaként is tudsz használni, de még jobb egy fejlámpa. A dinamónak az a nagy hátránya, hogy ha valamiért megállsz nincs világításod.
2021. júl. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a dinamónak érdemi előnye nincs a mai elemek élettartama mellett. Ne vegyél ilyet.
2021. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél dinamósat. Szinte csak hátránya van: plusz súly, lassít, nem világít, ha megállsz.

Különösen ha keveset mész sötétben, hisz így az elemeket sem kéne túl gyakran cserélned.

2021. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A dinamó ha eső van csúszik a kereke.

Ilyet vegyél, nagyon jó fényereje van.

[link]

Vagy ezt.

[link]

2021. júl. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt elfelejtettem leírni, de nem a rendes biciklire tenném, amivel melózni járok, hanem van egy '79-es Csepelem arra tenném fel. Ezért Csepel a hátsó és ezért "retrós" az első lámpa. A rendes biciklimen van led lámpa.
2021. júl. 31. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!