Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Más is úgy látja, hogy a...

Más is úgy látja, hogy a totalcaros sturcz antal olyan képernyőn mint aki karót nyelt? olyan mint aki bizonytalan, mint akinek állandó gyomorgörcse van a kamera elött.

Figyelt kérdés

#Totalcar #sturcz antal
2021. ápr. 5. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár videóját láttam, de nekem pont az ellenkezője jött le, mint amiről te írsz. Összefüggően, értelmesen beszél, sokkal rosszabbakkal is lehet találkozni.

Egyébként meg nagyjából annyira piszkál fel, hogy milyen kamera előtt ez a srác, mint egy szelet paradicsom. :-)

2021. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom így.

Egyébként attól, hogy nem szimpatikus neked a fazon, még megadhatnád neki azt az alapvető tiszteletet, hogy nagybetűvel írod a nevét.

2021. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Kezdőként nekem nem tetszettek a videói viszont belejött és mára a (egyik) legjobb Totalcaros lett. Régen tényleg lehetett látni rajta ahogy izgul, de ez is elmúlt és a videói színvonala is nagyot ugrott, a semmitmondó tesztek helyett olyan témákkal foglalkozik hogy mindig öröm ha felrak youtube-ra egy új videót.
2021. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vortrex ***** válasza:
100%
Full normális tag, a videói is jók
2021. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Talán az elején, amikor odakerült, de mostanra szerintem jó videókat csinál.
2021. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nekem ő a kedvencem.
2021. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Qrvára nem. Az egyik kedvencem, nagyon jól informált, nagyon ritkán mond hülyeségeket, vannak jó poénjai amit megfelelő kontextusban tud elsütni (ehhez intelligencia kell), és nem mellesleg a videózást nagyon vágja. Mindezek mellett, hogy a legdrágább 100 milliós autokat mindig neki adják oda, rendkivül szerény is, nem mint pl az Antinak burkoltan beszólogató Vályi, akinek az arca a széleslátószögű kamerába is alig fér el. Pedig őt is nagyon bírom, de néha tőle van nekem gyomorgörcsöm.
2021. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amúgy semmi bajom egyik jelenlegi Totalcarossal sem, de összességében mégis úgy érzem, üres lett az a csatorna, az igazi egyenisegek elmentek onnan, akik maradtak azokból valami nekem hiányzik... nem állítanám, hogy rosszak, de nekem hiányzik a "fűszer"

Megnézem a Totalcar műsorait is, de nem ők vannak az élen már jó ideje.

2021. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem tudtam ki az, nem nagyon követem az oldalt.


Viszont megnézve 1-2 random videóját nekem teljesen szimpatikus, közvetlen, összeszedett. 1-2 gesztusában, stílusában nekem hasonlít a régi Karotta - Winkler Robi féle párosra akikkel szintén ki voltam békülve és bírom őket a mai napig.


Lényeg a lényeg, tök ellenkezője mint amit a kérdező állít.

2021. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Anti a legjobb példája annak, hogy milyen üres lett ez a csatorna. Sokat változott rossz irányba a TC, sok követője viszont nem. Ezzel is elérnek sok embert, de más embereket már.

Anti nekem egy full közömbös alak. Olyasmi, mint az Andriska. Semmi különleges nincs benne.

Sok rendes autób*zi elment onnan. Karotta teljesen megváltozott, ahogy Winkler is. Egy frusztrált, helyét nem találó ember lett mind a kettő.


Régen minden jobb volt. Kivétel a vegyes. Az régen is sz*r volt, és most is sz*r.

2021. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!