Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pestiek? Egy kis segítség...

Pestiek? Egy kis segítség kellene?

Figyelt kérdés
Csütörtökön mennék Balatonra Kecskemétről, viszont Pestet útba kell ejtenem, mert ott veszem fel a barátnőmet. Ő a 6. kerületben lakik, a Nyugati körül. Mondta,hogy oda nem menjek be kocsival, mert fel is van túrva, meg 6-7 körül lehet, hogy dugó lesz. Kitaláltuk, hogy ő el tömegközlekedik, ahova mondom. Csak nem tudom,hogy hova kellen neki jönni. Olyan kellene, ami legközelebb van a M0-hoz. Én ugye az M5-ről érkezem, és minél kevesebbet szeretnék Pesten kavarogni! Eddig azt a tippet kaptam, hogy a Hungárián szálljon le a Lurdy-nál, és ott felveszem, és úgy a 0-ás. De mivel nem vagyok nagy pesti, ezért nem tudom, hogy jó-e a tipp!köszi
2010. aug. 17. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a tipp, mi is ott szoktunk találkozni, hamar ki lehet érni onnan a 0-sra és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető.
2010. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most kaptam még egyet! Hogy a népligethez menjen ki! AZ ugye rögtön ott van az M5-ös kihajtójánál. Az elvileg még közelebb van a 0-hoz, nem?
2010. aug. 17. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó mindkét tipp, a

Lurdy(Könyves K # és a Mester u)ott talizhattok Lurdy parkolójában is,

a Népliget környékén pedig KÉK 3as metróval a "gyáli út megállónál szálljon le a lány,te pedig egyenesen oda fogsz kilyukadni,mert úgy jön végig egyenesen hogy

M5-Nagykőrösi út-Gyáli út-gyáli úti metrómegálló :))

De sok megoldás van még...miért ragaszkodsz a nulláshoz?

a gyáli úti metrómegállótól tovább mentek a Könyves Kálmánon-Lágymányosi híd-Szerémi út-Galvani-Andoru-Egér út és már ott is vagy az M1/M7 kivezetőn!!!!

Amit leírtam az egybe van végig,egyszer kell jobbra kanyarodni(a Galvaninál).

Remélem segítettem,sok sikert!

2010. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Hát én azért ragaszkodom a 0-hoz, mert nekem ezt mondták!:) Sokszor mentem már a Balcsira, de Pestről még egyszer sem, szóval foggalmam sincs,hogy a legegyszerűbb. Annyi, hogy ne kelljen Pesten kavargászni. De lehet, hogy a GPS is oda vezet, ahova te mondod!
2010. aug. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!