Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkúton ha nem tudok...

MicsBjukenen kérdése:

Benzinkúton ha nem tudok fizetni kártyával, mert leállt a rendszerük, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Nemrég történt meg velem, hogy miután leállt a bank kártyás rendszere nem tudtam fizetni egy jó darabig. Annyi készpénzem meg nem volt, hogy azzal fizessek.

Az idő pénz... Sietnél a dolgodra... Kinek milyen tapasztalatai vannak?


2021. jan. 26. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Patthelyzet, sajnos. Ugye a boltban vissza tudod vinni a terméket ilyen helyzetben, viszotn a benzint nem tudod visszaönteni....
2021. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Félreállnék és felhívnám egy ismerősöm, hogy hozzon pénzt. Mindig ugyanazokon a kutakon tankolok, 20 embert is fel tudok hívni, hogy segítség kell.

A homáros cikknél rendőrt hívtam volna személyi szabadság megsértése miatt, ugyanis lett volna megoldás: az egyik alkalmazott elmegy velem és együtt levesszük a pénzt, helyzet megoldva. De hogy túszul ejtsenek húszezer forint miatt? Elbhahszták.

2021. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
A hivatalos eljárás: Jegyzőkönyv felvétele. A cég utólag küld számlát.
2021. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

#3 semmilyem túszejtés nem volt :D


nyugodtan elmehetett volna, nem fogták volna le, vagy verték volna meg

2021. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt ilyen, mert elbaszódott vmi a központi terminálon, vagy micsodán. Megvártuk, míg újra bootolták a rendszert, aztán lehetett fizetni. Közben a srác kiment szólni az autósoknak, hogy csak az tankoljon, akinél van elég kp., mert nem tudni, mikor áll helyre a rendszer. Hát a többség ment is tovább.
2021. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt írva, hogy nem működik a kártyás rendszer?

Mert ha nem, kérem a számlát és utána távozok.

Vagy adjanak egy számlaszámot, ahova utalhatok.

2021. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, adják meg, hová kell utalni, azt én ott helyben el is tudom indítani. Vagy várják meg, amíg elkocsikázok készpénzért. Ha ez túl rizikós, vegyünk fel jegyzőkönyvet, személyi adatokkal és csak az nem hajtja be utána rajtam, aki nem akarja.
2021. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig ilyen csak törzshelyeken fordult elő, összesen talán 3 esetben 30 év alatt. Holnap behozod, szevasz...! Kb. ennyi volt. Idegen helyen számlaküldést kérnék, és átutalnám. Kocsit, személyit, jogsit nem kérhetnek el zálogba.
2021. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

MOL kúton előttem is döglött már be a rendszer.....


Pont ezek miatt inkább ilyen helyeken igyekszem kp-val fizetni.

2021. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!