Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hányszor buktatok jogosítványs...

Hányszor buktatok jogosítványszerzésnél? (Közvélemény kutatás) =) (Lent)

Figyelt kérdés

És nektek mennyibe van,volt a jogsitok?

Nekem 140 200 forint.(Két bukás Eü-ből)


2010. aug. 15. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem buktam semmin
2010. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2 éve csináltam... nem buktam semmiből, nem vettem plusz órákat ( sőtt le se vezettem csak a felét, de ki kellett fizetnem az összeset, mintha vezettem volna)

B kat: kb 110-120.000

+A kat kb 50.000 (mert egyszerre csináltam, ezért elméleti oktatást csak egyszer kellett fizetnem...

2010. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11 éves koromtól vezettem,ehhez képest harmadszorra mentem át kreszen is,meg forgalmon is.Dehát,túl udvarias voltam a gyalogossal,ez pedig már bukta:o:)
2010. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnap lett meg a forgalmi vizsgám :) kiszámoltam, az EÜ-n ugyan még nem voltam, de a vizsga már be van fizetve. Könyvek nélkül 150e úgy, hogy vettem 12 db pótórát (6*2). Ebből 1*2 rutin. Nem lett volna szükség rá, de önbizalom növelés végett. A maradék 10 meg a forgalomra, bár abból is elég lett volna kevesebb, de biztosra mentem.


Ehhez jön még a könyvek ára, ami kb olyan 10e körül lehet, mert megvettem a két népszerű KRESZ könyvet, plusz "A zöld könyvet" is.

Szóval ha EÜ-n nem lesz gáz, mindennel együtt kb 160.

2010. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!