Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A kecskeméti repülőnapra...

A kecskeméti repülőnapra indulnánk jövőhéten. Az 5-ös főúton mennénk és szeretnénk a repülőtér melletti parkolóba menni. Mekkora dugóra számíthatunk a városban, mennyi idő átvergődni addig?

Figyelt kérdés
Az előző repülőnapra autópályán mentünk és az ott lévő parkolóba álltunk, de idén szeretném megúszni a buszozást.
2010. aug. 1. 16:38
 1/9 anonim válasza:
Ha Kecskemét- délnél jöttök le a pályáról, onnan max 20 perc autóval. De akkor már sokat mondtam. Nem kell keresztülmennetek a városon, csak az elkerülő egy szakaszán. Tuti így a leggyorsabb. Szóval lejössz a pályáról, jobbra fordulsz, mész a nagy körforgalomig. Ott Békéscsaba felé fordulsz, de nem mész sokat. A nagy lámpás kereszteződés után párszáz méterrel van a reptér bejárata. Ott mindenfelé szoktak parkolókat kialakítani, ha jól tudom.
2010. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A katapultálásra kijelölt légtér alatt nincs parkoló.

Tehát ott 3-4 km-re lesz megállási lehetőség, onnan is busszal segítik a vendégeket annyira messze van.


8 után pedig tuti dugó.

2010. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Közben találtam egy térképet:

[link]

az 5-6-os kapunál lévő parkolókat szeretném megcélozni, úgy, hogy az északi lehajtónál lejövök, majd városon keresztül, de majd meglátjuk mekkora lesz a forgalom.Lehet maradunk a déli lehajtónál lévő parkolónál, aztán busz.Pár éve is így oldottuk meg, ha jól emlékszem a buszoknak jelöltek ki egy külön útvonalat, ahol ez idő alatt autók nem közlekedhettek, így elég gyorsak voltak, csak vissza felé cinkes, amikor vége van és mindenki vissza akar jutni a parkolóba.

2010. aug. 1. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs., a kelet felől 44-es mentén lévő parkolót nem javasoltam.

A Te verziód jó lehet, de minél KORÁBBAN menjél.


Szerencse le, jó utat!

2010. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is megyek a kecskeméti repülőnapra,de azt nem nagyon értem,hogy ,hogy van ez a belépő.

4 ezer forint,de hát azt messziről is lehet látni,csak fel kell nézni vagy:::

lezárják jó messzi,hogy ne lehessen látni????

Amugy nekem is kell majd terveznem,mert Budapesti vagyok aztán nem nagyon járom az országot:D

2010. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Messziről nézni azért sem szerencsés, mert elég alacsonyan szállnak a gépek. Ugyan látnád őket de az "előadást", a köteléket csak a reptérről látni normálisan, ez olyan ,mintha tűzijátékot néznél 10km-ről, nem az igazi :)

elővételbe csak 3500 a jegy :)

2010. aug. 1. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt az 500 Ft-ot nem spórolom le,mert ha esetleg nagyon rossz lenne az idő vagy valami akkor buknám.

Amugy nem tudjátok mikor kezdődik?reggel 8?

2010. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kapunyitás 7:30kor lesz
2010. aug. 2. 17:14
 9/9 anonim ***** válasza:
A megnyitó pedig 10-kor vagy fél 11-kor ha jól tudom! :) Mi legutóbb fél 9 körül értünk Kecskemétre, de már akkor is terelték a forgalmat mindenfelé, teljesen beállt a közlekedés, meg is álltunk az egyik legtávolabbi parkolóban! A buszozás szerintem teljesen jól meg van oldva! Jól laktam a temérdek ajándék Fornettivel mire odaértünk, és még visszafelé is volt ülőhelyünk! Nagyon sűrűn járnak a buszok, szóval én külön élveztem, ha úgy alakul nincs értelme elaraszolni a repülőtérig, persze függ attól, hogy honnan indul az ember! :) Nekünk pont az 54-esen esedékes megközelíteni Kecskemétet!
2010. aug. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!