Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az autópályák feletti vadátjár...

Az autópályák feletti vadátjáró hidakon naponta átlag mennyi vad/állat sétál át?

Figyelt kérdés

Azokra a növénnyel beültetett hidakra gondolok, állítólag vadak átjárására van kiépítve.

Na de naponta mennyi vad haladhat át egy ilyenen, és milyen állatok?



2020. máj. 19. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de legalább tiszta a lelkiismerete mindenkinek, hogy megpróbáltak az állatokra is gondolni.
2020. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha úgy jó én elmegyek és megszámolom, mert szerintem senki nem számolgatja, se átlagban se sehogy.
2020. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Alapesetben nem sok, hiszen az autópálya zaja épp eléggé riasztó, de bizonyos időszakokban (párzás, tèli élelem hiányos időszak) a legtöbb faj kevésbé félős. (Az embert is beleértve :)
2020. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
352862,4 se több se kevesebb minden nap! Megszámoltam!
2020. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappal nem sok, éjszaka ki tudja... az illetékesek biztosan készítenek erről felmérést
2023. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!