Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb módja annak,...

Melyik a legjobb módja annak, hogy külföldről behozott autóra hitelt tudjak felvenni itthoni banktól?

Figyelt kérdés

Én egyelőre két opciót látok: az egyik hogy egy cég vagy egy magánszemély nevére hozzuk be és helyezzük forgalomba az autót, aztán amikor ez megvan akkor veszem meg már a magyar entitástól én hitelre.


A másik amire gondolni tudok hogy saját nevemre behozom az autót, majd jelzáloghitelt veszek fel rá.


Nagyjából 4 millió forintos nagyságrendű, 2008-as autóról van szó. A vételár rendelkezésre áll, de ha valahogy meg lehetne oldani a hitelt, annak örülnék. Köszönöm előre is a válaszokat.


2020. máj. 18. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsön nem játszik?
2020. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valamiért úgy él a fejemben hogy a szabad felhasználású hiteleknek sokkal nagyobb a THM-je, de tény, hogy ennek most frissen nem néztem utána.
2020. máj. 18. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ez nem lehetetlen, bár talán már normalizálódtak. Nálunk házvásárlás volt összesen 10 millió személyi kölcsönből. Valószínűleg kedvezőtlenebb, de ha más nem megoldható, akkor még mindig egy racionális opció lehet. Sajnos az általad leírt kettőhöz nem értek :(
2020. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért!
2020. máj. 18. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg kalkulátorokkal, személyi kölcsönnel is lehet jól járni. Bár ha zsebben van az ár, akkor nem igazán éri meghitelezni
2020. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát pont erre keresem a választ hogy mennyire nem éri meg, mert lehet hogy hosszútávon a hitelből adódó anyagi veszteséget egy bizonyos mértékig megéri elviselni azért cserébe hogy most viszont a zsebemben marad pár millió.
2020. máj. 18. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első két válasz gazdája vagyok. Ha viszont személyi kölcsön, akkor azon is érdemes lehet elgondolkodni, hogy 2-3 millió személyi kölcsön, és akkor a maradék 1-2 millió pedig a meglévő 4 millióból. Így a hitel sem lesz sok, de a pénzből is bőven marad!
2020. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"bizonyos mértékig megéri elviselni azért cserébe hogy most viszont a zsebemben marad pár millió."


Ha csak a zsebedben marad pár millió, akkor nem éri meg. (Mármint, ha nem használod semmire, csak döglik a pénz)

Vagy tudod számszerűsíteni, hogy mennyit ér neked a tudat, hogy a sunfiban lapul egy kis pénz?

2020. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
autohitel.hu
2020. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!