Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha tankolsz egy...

Mi van akkor, ha tankolsz egy benzinkútnál, és csak ezután jut eszedbe, hogy nincs nálad elég pénz?

Figyelt kérdés
..és nincs a közelben ismerősöd, aki kisegítene.
2010. júl. 18. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindig van nálam kártya amin van legalább pár ezer forint.

Készpénzzel szoktam fizetni de ha előfordulna hogy nincs nálam elég pénz akkor ott a kártya.

A motoromba max 2000-2500ft értékben megy bele benzin ha full üres de sose akkor megyek már mikor alig van benne.

Eddig a max 1700ft volt amit egyszerre beletankoltam és mind 2 ezressel rohangálok a kútra.

2010. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kedves kérdező ez hülyeség hogy az ország másik meg a tulsó fele :D

Logikus ha van nálam bankkártya akkor ha lehet azzal is fizetek plusz készpénzzel ,ha meg nem lehet kártyával ott hagysz valami személyi okiratot vagy mit amiért biztosan visszamész és elloholsz az első bankautomatáig kocsival és veszel ki pénzt ,visszamész kifizeted és visszakapod az okiratod :)

2010. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor elkérik a lakcímazonosítódat és a személyidet, majd kiküldik csekken a fennmaradó összeget. Én legalábbis ezt találom logikusnak.
2010. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!