Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Műszakiztattam a kocsit,...

Műszakiztattam a kocsit, kaptam egy papírt ami 15 napig jó. El kell vinnem a rendszámtáblát meg a forgalmit pecsételteni az okmányirodába, mi ez az új dolog, kell érte külön fizetni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy betelt a forgalmidban a műszaki érvényességet jelölő rész?

Nekem akkor adtak ilyen papírt, és új forgalmit kellett csináltatnom :(

Persze nem ingyen....

2010. máj. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi is így műszakiztattunk februárban, ez sztem újítás. Kell sajnos fizetni, úgy emlékszem pár 100 Ft.
2010. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja pár száz forint, mikor az új forgalmi 4000... szemétség.
2010. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én február 25-én műszakiztattam, akkor még nem volt ilyen
2010. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Most voltam az okmánybanyből.A menet a köv:vinni kell az igazoló papírt a műszakiról,a forgalmit és a rendszámtáblát,ott adnak egy csekket 598ftról azt befizeted,és visszamész vele egyből,ráragasztják a dolgokat,és kész.

Mivel nálam volt névváltozás nem átíratás csak megházasodtam,így annak az átírása a forgalmiba és a törzskönyvön ami nem is az enyém Lízingelem ki kell kérnem a banktól és ezek 6+6ezer ft.Ez már így megdobta az összeget,és az intézési időt:-(((((erről ennyit rajtunk sikerült behozniuk duplán a zöld kártya árát,amúgy a kutyát sem érdekelte volna a névváltozás:-)))(ráadásul maradt a leánykori nevem csak egy vezetéknév jött elé)

2010. máj. 26. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:

:O

Én múlt héten műszakiztattam a kocsit.

Reggel oda vittem, este érte mentem, rajta volt a matrica, forgalmiba bejegyezve, kész.

2010. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki!


Nincs semmiféle újítás! Ha nem telt be a forgalmi engedély és az adatokban sem történt változás, a műszaki vizsgahelyen beragasztják a műszaki cimkét.


Azonban, ha bármi eltérést tapasztalnak a vizsga során, be kell menni az okmányirodába. Mostanság változott egy jogszabály, ami alapján a járművek környezetvédelmi osztály besorolása változott. Pl az eddigi 2- szabályozott katalizátor kategória ma már 4-es euro-II osztályba sorolható.

Ezért van az, hogy sokaknak be kell menni az okmányirodába.

2010. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!