Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit tehetek, ki kell e fizetne...

Mit tehetek, ki kell e fizetnem a büntetést?

Figyelt kérdés
Ma parkoltam Esztergomban egy olyan helyen ahol a parkolótábla (nagy kék "P" betűs) le volt még fedve zsákkal. Kaptam egy 5000 Ft-os büntetést,bementem reklamálni, mire közölték, hogy be kell fizetnem, mert annak ellenére hogy le volt takarva a tábla az zónásított terület. Viszont körülötte, az összes tábla fedetlen volt, ez eléggé félrevezetett, csináltam fényképet is róla, bizonyíték gyanánt, látszik az autóm rendszáma a parkoló és a letakart tábla is.
2010. máj. 20. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a tábla le volt takarva és ezt fényképpel is tudod bizonyítani, ahogy írtad, nem jogos a büntetés. Mondhatják persze, hogy fizesd be /baleknak néznek/, de ez jogtalan követelés. Ne hagyd magad megszivatni!
2010. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
asszem a rendőrségnek kb 15ezer forintig nem éri meg eljárást inditani, mert nem folyna be annyi pénz, mint amennyibe került. szóval azért 10ezer fölé nem nagyon menj, de szerintem sem kel befizetned.
2010. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!