Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bevont jogsi ellenére vezetés...

Bevont jogsi ellenére vezetés majd koccanás, fizet a biztosító?

Figyelt kérdés
nos az a szitu hogy nekem bevonták a jogsim,gondolom tökmind1 mér és mennyi időre,lényeg hogy el vagyok tiltva, és egy piroslámpánál fékezés nélkül belém jött a mögöttem haladó,valaga totál megsemmisült szegény autónak,alá is irta hogy ő a hibás meg minden, ilyenkor nekem fizet a biztosító? el lehet nekik valahogy magyarázni? vagy ezen nincs mit ragozni nem fizet és kész?
2010. máj. 18. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:

sajna az a helyzet hogy így nem fizet.

próbáld megkérni valamelyik ismerősödet,hogy mondja azt ő vezetett.olyat akinek van jogsija.ha a rendőrség tudomására jut hogy te vezettél még fizetsz is.

2010. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem marhára nem igazságos, azért mert nincs jogsim attól bármiféle kárt szabadon lehet okozni nekem?
2010. máj. 18. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ne vedd magadra, de szerinted az igazságos, hogy mondjuk egy olyan ember akinek elvették a jogsiját(mert mondjuk ittasan vezetett, vagy figyelmetlensége miatt meghalt egy ember)az utána újra kocsiba ül, és esetleg újra megtörténik a baj?

nem tudom hogy neked miért vették el, nem is érdekel te dolgod és nem bántani akarlak ezzel.

azért nem szabályozzák ezt a dolgot, mert elméletileg ilyen nem történhet meg. megtetted, úgy hogy magadra vess.

2010. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen igazad van,aki szórakozásnak veszi a közlekedést és vedel meg drogozik az ezt érdemli, de aki 36 órát dolgozik hogy eltartsa a családot és ne kerüljenek utcára, és véletlenül elbólint egy monoton útszakaszon és elsodor egy biciklist aki 8 napon bellül megússza,enyhe karcolásokkal,a söfőr jogsiát elveszik,de nem akar éhen halni igy megint vezet,az nem nagyon érdemli meg.
2010. máj. 18. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!