Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ki kell fizetni visszamenőleg...

Ki kell fizetni visszamenőleg a kötelezőt?

Figyelt kérdés

lassan 2 éve felbontotta a biztosító a szerződésemet.azóta semmi papírt nem kaptam.a kocsit nem használjuk azóta.most eladnám,de a műszaki is lejárt.ahhoz kell a kötelező?vagy anélkül is megcsinálják?

a biztosítást teljes egészében kell fizetni ha kell?vagy valami általányt?


2010. ápr. 26. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
mabisz díj ugyanúgy ketyeg. én is ebben a helyzetben vagyok. MÁV után nem kötöttem új biztosítást, de az uccsó MÁV díjat még befizettem egy évig. Idén januárban kötöttem biztosítást és nem kellett semmit fizetnem. A mabiszt hívtam, hogy ha van tartozásom kifizetném, de a mabisz azt mondta, hogy ők nem vezetnek semmilyen nyilvántartást erről és menjek a biztosítóhoz. Az új biztosító meg azt mondta, hogy amíg nekik fizetünk, addig tojnak arra, hogy mi volt előttük. Magam sem értem, de fizetek nekik rendesen. A MÁV-hoz meg hogy menjek sarat rendezni? :D:D Nem tudom, hogy később mi lesz, de senki nem akar a mabisz díj hátralékomnak a gazdája lenni:D:D:D Mondjuk nem is bánom.
2010. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lejárt műszakival eladod, akkor valószínűleg nem fognak nyektetni vele.

De ha te akarod levizsgáztatni, akkor ujra kell kötnöd, és csak ott tudod megkötni, amelyik biztosítónál megszűnt. A0 ban, és visszamenőleg ki kell fizetni.

2010. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

első kocsimra fizettem rendesen biztosítást (kidobott pénz volt)


Azóta már ez a harmadik és sosem kötök rájuk.. (minek?)


Átiratáskor is bevillantom hogy folyamatban aztán kész vagy eleve úgy iratom át hogy forgalomból ideiglenesen kivonva mert rossz a kocsi meg kell csináltatni nem indul be..


Aztán ennyi.


Rendőrök meg kapják be!



Amíg olajra nem futja meg benzinre is alig addig nem a szar biztosítót fogom hizlalni..


Megbüntetnek?


Juj-Juj úgysincs állandó melóm, majd ledolgozom közmunkába aztán akkor is kinyalhatják a sej-hajom...

2010. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!