Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Használt autó vételénél...

Használt autó vételénél biztosítás kötése miként működik?

Figyelt kérdés

Biztositas.hu-n kiszámoltam hogy hol volna érdemes, majd kiválasztottam amelyiket a legjobbnak tartottam, utána megadtam néhány adatot, majd egy PDF-et kaptam, hogy azt kell a biztositas.hu-nak visszaküldenem, hogy a nevemben intézkedhessenek.


Az eredetvizsgához viszont az kell, hogy a biztosítás meg legyen kötve. Most akkor meg van kötve? Egyáltalán az eredetvizsgán milyen papírt várnak tőlem?


2016. aug. 22. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha megtetszett valamelyik ajánlat, akkor annak a biztosítónak az oldalára menj fel és ott kösd meg a KGFB-t. Onnét rögtön kapsz egy igazolást és rögtön élni fog a biztosítás, valamint ezt az igazolást elfogadják átíráskor is.

Én így szoktam, bár igazából régóta a K&h-nál vagyok, így nem sokat kell gondolkoznom a dolgon...

2016. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!