Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elvehetik B kategóriás jogosit...

Elvehetik B kategóriás jogositvanyomat, ha a munkámhoz szükség van a jogsimra? Futárkent dolgozom. Elértem a 18 pontot.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, mivel nem tartottad be a szabályokat, a törvényt nem érdekli, hogy amúgy nem végeznél a melóval.


Csomó UNIX-os BÁRDI-s csávót ismerek akit azért rúgtak ki mert elvették a jogsiát, épp ezért.

2016. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elvehetik. Teljesen mindegy, hogy a munkád miatt kell a jogsi..

De a google segítségével ezt 1 perc alatt megtudhattad volna


"Mikor vonják be a jogosítványt?


Ha a büntetőpontok mértéke eléri a 18 pontot. Az első figyelmeztetést akkor kapjuk, ha jogosítvány büntetőpontjaink száma meghaladja a 12 pontot. Ekkor a központi nyilvántartó hivatalból értesítenek minket arról, hogy miképpen lehet csökkenteni büntetőpontjaink számát."

2016. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem futárkodtam, de ilyen szolgáltatást sem vettem igénybe gyakran.

De azért tudom, hogy nem egy futárcég belehajszolja az embereit a szabálytalanságokba. Ilyen esetben, meg széttárják a karjukat, a te bajod, ha nem érsz oda szabályosan. Hülye egy dolog, de a szabályszegés akkor is az, ha kirándulsz, s akkor is, ha dolgozol.

2016. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szántóvető ***** válasza:
100%

orvos ismerősömtől elvették,igaz hogy nem kipontozás miatt hanem egyszeri gyorshajtásból kifolyólag.

de miért nem mentél el tanfolyamra?az csökkentette volna a pontjaidat,és minden évben el lehet menni ha jól tudom(legalábbis régen volt ilyen lehetőség.)most már késő bánat.

2016. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. Késő bánat. Azert köszönöm a válaszokat. 😞
2016. ápr. 19. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka nem ment fel a jogsi elvétele alól. :D
2016. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!