Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de azt hallottam, hogy a kormányablakban helyben kiállítják a jogosítványomat (B) ez igaz lehet vagy csak félreértés?

Figyelt kérdés
Mert állítólag van plasztik nyomtató.

2016. márc. 24. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly decemberbe és szerintem azóta se változott nem alitottak ki, vagyis szombathelyen nem. Apum is ezt modnta azonnal kiálitjak,valahol halotta vagy olvasta az internetenm de nem félre értette sok ember mert megkérdeztem, azonnal foglalkoznak az üggyel nem kell mint régen előre időpontot kérni, az adataid felküldik pestre, ott kiálitják és vissza postázzák, 3 hét kb. vagyos 4 hónapja még igy működött.
2016. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Muterom most újította meg a sajátját. Ocsmányirodában fénykép meg adatfelvétel. Vinni kell az orvosi papírt. Egy hét múlva mehetett az új jogsiért. Csak ott adják oda, a régi ellenében. Postán nem küldik ki. Nagyjából 1 hét alatt készül el.
2016. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

A hír iagz, de nem osztogatnak, hanem fosztogatnak!

Az ideiglenes és a nemzetközi vezetői engedélyt állítják ki helyben, a normál jogsit még mindig az ÁNY Biztonsági nyomda készíti a Fátyolka utcában.

[link]

2016. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szép is lenne ha igy lenne.
2016. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!