Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nem küldött az önkormányzat...

Nem küldött az önkormányzat csekket a súlyadóra. Megúszom? :D

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem, de ilyenkor mi van? Menjek be és verjem az asztalt, hogy igenis fizetni akarok? :D Tavaly vettem a motorkerékpárt, de január elsején a nevemen volt, úgy tudom, én fizetem ilyenkor. Köszi!

2016. márc. 7. 22:32
 1/8 egySanyi ***** válasza:
Március 15-ig még megjöhet.
2016. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a határidő, és mivel négynapos a hétvége, nem hiszem, hogy a posta kézbesíti péntek után. De ez normális, hogy az utolsó percben küldik ki?
2016. márc. 7. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
majd kiküldik + rátesznek valamit, tudod ők hibázhatnak te nem legjobb ha bemész és kikéred aztán meg befizeted
2016. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem menj sehova, senki nem kapott még csekket itt a kerületben(sem) valamiért csúsznak, ez legyen a kormányhivatal gondja.


Pár éve is volt ilyen, nem az első eset...


nyugi, dőlj hátra, és kérj egy kávét..

2016. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" nem hiszem, hogy a posta kézbesíti péntek után."


A posta? Felénk az egyik önkormányzati lótifuti dobja be a leveleiket, leginkább hétvégén.

2016. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, megkaptad?

Én Pest megyei városban élek, tegnap hozta a postás.

2016. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
XIII. kerületben március 31-ig kell fizetni. Nem úszod meg amúgy. Ha nem küldenek, akkor is fizetni kell, majd kiküldik még egyszer kamatokkal, vagy egyből a végrehajtás jön, hogy add le a törzskönyvet.
2016. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Álljon itt tanulságul: még mindig nem jött semmi, ezért bementem. Kiderült, hogy rossz címre(!!!) küldték ki, amit abszolút hasraütésre találtak ki, mert sem a forgalmiban, sem a lakcímkártyán nem szerepel, és sosem laktam ott. Ezért nem kaptam meg. Azt mondta a nő, hogy nem lesz sok a késedelmi kamat, 1-2 ft, de megfizettetnék velem, ha több lenne. Azért mert ők hibáztak. Ja értem. Köszönöm a segítséget, járjatok utána a dolgoknak, mert könnyű ráfázni. Széles utat!
2016. márc. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!