Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy csináljak ajánlattételi...

Hogy csináljak ajánlattételi lapot? Többi lent

Figyelt kérdés
Postás motorokat adnak el, selejtesek illetve teljesen üzemképtelenek, az ajánlatot cd-n kell beadni, illetve egy ajánlattételi lappal együtt. Valaki meg tudja mondani,hogy az ajánlattételi lapnak hogyan kell kinéznie? nagyon sürgős lenne mert 9.-e a határidő. csak annyi van megadva hogy aláírásnak meg személyi adatoknak szerepelnie kell.

2015. okt. 4. 20:58
 1/1 veterán vas ***** válasza:

Még nem láttam ilyet, de ha ajánlattételi lap a neve, akkor gondolom kell rajta szerepelni az adataidnak, a megvásárolni kívánt járműnek, és főleg annak az összegnek, amit Te hajlandó vagy a motorért fizetni.

Hallottam már ilyen kiárusításról, bár bevallom, a nyílt licitálás nekem szimpatikusabb. Ebben az (is) a buktató, hogy a konkurencia hozzáállását nem látod, nem hallod. Az eladónak így a legkönnyebb, csak kiválasztja a legmagasabb ajánlatot, és pénz a zsebbe.

Tájékozódj, mert eléggé zsákbamacska jellege van a dolognak.

2015. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!