Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lejárt a müszaki 5-én a...

Lejárt a müszaki 5-én a kocsimon meddig müszakiztathatom le a kocsit? Illetve hogy van-e valami plussz díja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor ! Akár 1 év múlva is lehet. Nincs pótdíja ! Ez 100% biztos .
2015. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig. Más kérdés, hogy ne használd addig, mert a rendőr egy igazoltatás során átvitt értelmezésre okot adó tevékenységben részesít, azaz megb@..sz.
2015. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. szept. 10. 23:05
 4/6 anonim válasza:
És elvileg vizsgázni is csak útvonal engedéllyel mehetsz vele..
2015. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem ez egyszer 30 ezerbe fájt :( De akkor a rendőr 1 alkalomra adott útvonalengedélyt. Nem kellett okmányirodába menni miatta. De nagy hercehurca volt.

És azt hiszem elvették a forgalmimat is :S

2015. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lapar válasza:

Én most a napokban jártam így. 8-án lejárt, 11-én vittem, nem volt semmi gond. Persze, ha rendőr ellenőriz, akkor fizetős a dolog.

Nagyon régen volt olyan, hogy akkor is kifizettették az útvonalengedély díját (500 Ft), ha (szabálytalanul) elmentél vele.

egyébként meg, ha ott belekötnének (de nem) akkor azt is lehetne mondani, hogy tréleren jött.

2015. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!