Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » B kategóriás jogsinál orvosi...

B kategóriás jogsinál orvosi alkalmasságin mekkora a maximális vérnyomási érték, amivel átengednek?

Figyelt kérdés
17 vagyok, picit magas a vérnyomásom, 140-150/80-90 körül szokott lenni, nem tudom ezzel még megkaphatom -e az alkalmasságit?
2015. ápr. 26. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Állandóan annyi? Nem életveszélyesen magas, de azért sok a korodhoz képest. Ha gyakran ennyi, akkor kezeltesd.


De az is lehet, hogy a stressz miatt, ez sokaknál így van, én is, ha csak belépek egy dokihoz, már eleve magasabb, izgulsz is, általában várni kell előtte, ideges az ember stb., bizonyos fokig természetes. Mondd azt, hogy izgulsz, meg fogják adni az alkalmasságot.


Nekem sajnos gyógyszer nélkül magas, volt már 200 felett is és kamionos vagyok. Ha csak megugrik egyszer - egyszer az nem olyan vészes, de a magas vérnyomást kezeltetni kell.

2015. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyugalmi állapotban 120-130 között van, ha valami rendelőben mérik vagy hasonló helyen akkor ennyi csak.
2015. ápr. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!