Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most készül a B és A2 jogsim.2...

Most készül a B és A2 jogsim.2007 óta van M vezetői engedélyem. Így is tanuló jogosítványt kapok?

Figyelt kérdés
Már hallottam , meg olvastam minden félét erről, hogy így is tanuló jogsi, meg úgy is...stb. Valaki mondja már el nekem pontosan, hogy mégis hogy van ez , mert nem akarok meglepődni, hogy viszek valakit és kapok - e érte sárga csekket vagy nem :D

#vezetői engedély #jogosítvács
2015. jan. 11. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kapsz hanem ha megállít akkor büntet.

Amúgy attól hogy M-es jogsid van még kezdőjogsit kapsz és 2 évig nem vihetsz senkit és nem húzhatsz utánfutót.

2015. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kapsz "tanuló" jogosítványt. Nincs ilyen. Kezdő vezetői engedély van. A vezetői engedély kezdő minősítése az első nemzetközi kategória megszerzésétől számított két évig tart. Mivel az M nemzeti kategória, ezért neked mostantól indul a kezdő minősítés, két éven át nem vontathatsz autóval utánfutót és nem vihetsz motorral utast.
2015. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hiába van M -ed, az nem jelent semmit...lehet, hogy egy napot sem voltál forgalomban, tehát nincs is gyakorlatod.

úgyhogy ez van.

2015. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választokat, 3 ember csak nem.mond hülyeséget :D
2015. jan. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!