Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nektek is drágább lett már...

Nektek is drágább lett már megint a kötelező biztosítás?

Figyelt kérdés

Cak 3 évre figyelve, nekem 8 ezer Ft-tal lett drágább, ebbe benne van az a nyamvatt baleseti adó is persze.


Csak az ideihez képest, a 2015-ös évre 4500 Ft-tal kerül többe!


Akkor mire való a bonus fokozat és mire való, hogy mégis a legolcsóbbhoz megyek át minden évben, mégis minden évben drágább a LEGOLCSÓBB-bal?


Nem volt soha balesetem és fokozatom B08!



2014. nov. 5. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok helyen írták már, hogy drasztikusan emelkednek a kötelező díjai.

A 2015-ös év ilyen lesz. Ami csak létezik, minden drágul.

2014. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek, nem néztem híreket, s nem is olvastam utána...de, ha tudtam is volna róla, akkor is meglepődöm, hogy ilyen sokat emelnek!


Igen, mint mindent emelnek, ami már nagyon unalmas finoman szólva!


S miért van az, hogy nem tudok ugyanazon biztosító mellett maradni egy évnél több ideig, mert évvégi számításnál már ők is drasztikusan emelnek köv. évre?...persze mikor váltok, már az is drágább, mint ami előtte volt...


Jham, Dubaiban 50cent az üzemanyag! Csupa gazdag emberke, még is jó feltételek mellett él!


Nálunk miért nem lehetne, hogy a 60 ezer nettő bér mellé azonosak legyenek az áral?...nah mindegy!


Köszönöm a választ!

2014. nov. 5. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csináltál eddig. Nekünk eddig mindig olcsóbb lett mindhárom kocsinkra (netrisknél intézzük).


Idén még nem kötöttem, majd visszajövök, megírom, kevesebb lett-e (kettőnek lesz most fordulója).

2014. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

alkuszként tapasztalat, hogy ahol az ügyfél tavaly kötötte a kgfb-t idén is az a biztosító a legolcsóbb, a díjak lényegében nem változtak...

hozzáteszem, inkább legyen 50%-kal drágább a kgfb, de lenne minden ügyintézés normális.

2014. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem a bizti dragult, hanem a kiskiraly tobbet szed be!

amugy az is kamu, h ujra kotogetni!, neztem volt par 100 al olcsobb nevesincs, soha nem kotnek vele!

2014. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor valamit rosszul csináltál eddig. Nekünk eddig mindig olcsóbb lett mindhárom kocsinkra (netrisknél intézzük).



Nem hinném, hogy akármit is rosszól csináltam!


4 éve a kötelező, még nem volt b.adó...akkor kezdtem el neten kötni, így mindjárt 30 ezret spóroltam, csak mert neten kötettem egy oldallal, alkusz stb...tudjátok!


B.adó óta minden évben drágább nekem!


Hozzáteszem, hogy mindig kiszámolom több oldalon..pl.netrisk,biztosító,biztosítók stb...És nem tudom hogyan jön ki neked eltérően, de érdekes nekem, ahogy ez évben is mindegyik oldalon Ft-ra ugyanaz az összeg jön ki, nincs különbség, hacsak nem a biztosítók honlapján számolod, amikor pár száz Ft eltérés lehet, de alkuszos oldalakon nincs, én nem tapasztaltam ezt!...


Mindegy!


Akkor örülj, hogy neked olcsóbb!


De érdekes módon az ismerőseim körében mindenkinek drágább lett!


Engem bosszant!


Azt hittem többen vagyunk!

2014. nov. 7. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!