Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit csináljak? Segítséget várok.

Mit csináljak? Segítséget várok.

Figyelt kérdés
Vettem egy autót 1780000 ft ért. Nem használtam KB.500 km-t mentem vele ebből /250/ míg elhoztam a kereskedésből. Átírattam 1 évre biztosítás stb. szóval 200000 forint. 3 hét múlva elvittem szerelőhöz olajcsere ilyesmi erre javasolta, hogy meg kell nézni az önindítót kiderült 700000 forintos hibája van az autónak amihez kellett műszaki szakértő 20 ezerért. A kereskedő kapásból úgy tárgyalt, hogy a vételárat sem fizeti ki. Így ügyvéd is kellett most ott tartunk hogy azóta áll az autó és ma ügyvédi ráhatásra 1700000 ajánl a kereskedő. Én ez bunkóságnak tartom legalább az 1,780 at odaadhatná. És március 20 óta húzódik az ügy.
2014. máj. 9. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
opel vectra
2014. máj. 9. 16:36
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor most azt kéne csinálnod, hogy elmész egy normális szerelőhöz és...


Várjál, nem is, mert neked a homlokodra van írva, hogy "BALEK VAGYOK HÚZZ LE"


Szóval kérj meg értelmes ismerőst, hogy vigye el azt a kocsit egy értelmes szerelőhöz, aki minden bizonnyal 100e alatt meg fogja csinálni azt, amire 7 kilóra le akar húzni a márkaszervíz, aztán könyveld el, hogy tanulópénz volt.

2014. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Alapvetően jó szerelő kell és nem márkaszervíz! Márkaszervíz a céges flottáknak valók és a károsult autók javításának...

De egyébként csak nekem furcsa, hogy az adásvételibe van olyan rublika, hogy a vevő a műszaki állapotot a vásárlás előtt megnézte és azt elfogadja úgy ahogy van, és az eladót több felelősség nem terheli? Vagy valami ilyesmi.. de ez a 7kiló durva, főleg egy opel vectrára.. Annyiból már veszel egy másikat.. Nemrég vettem egy 8éves clio vant 300ért rá kellett költenem kb 2-3kilót így van egy 8éves patent verdám vacsi új kuplunggal fékrendszerrel új vezérléssel gumikkal stb 600ért ami remélhetőleg még 100k km-t elmegy szervíz nélkül.. Aztán ki tudja! Lutri! Én ezért nem vennék drágán használt autót, mert ki tudja milyen rejtett hibái vannak ami csak később jön ki, és akkor ráköltötted a gatyádat is és akkor van 2,5millába egy 8éves vectrád..

2014. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!