Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek mennyi idő?

Szerintetek mennyi idő?

Figyelt kérdés
sziasztok azt szeretném kérdezni,hogy körülbelül mennyi idő amíg kipostázzák a jogosítványt? 8 napja voltam az egri okmány irodába de még nem küldték ki..
2014. márc. 11. 21:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Változó, akár két hét is lehet, nekem 10 munkanap volt, öcsémnek meg 3 munkanap, tudom, ilyenkor ez nagyon rossz, kitartás, pár nap é smeg fog jönni:-)
2014. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Naponta jön ilyen kérdés. 30 nap a határidő. Várj még, gyorsítani nem tudod a folyamatot.
2014. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2014. márc. 11. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
én bp-en igényletem, 2 és fél hete, igaz már elküldték de még nem jött meg. Okmány irodába nekem 3 hetet mondtak, szerintem azt ki is szokták várni :( Nyugi, én is minden nap nézem a posta ládát, hogy vajon ma megkapom e, de nem :( :(
2014. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"3 hetet mondtak, szerintem azt ki is szokták várni :("


No persze, mert az úgy van, hogy gyorsan megrajzolják a hátsó irodában, aztán ülnek rajta 3 hétig, hogy szivassanak ugye? Még véletlenül se Kőbánya-külsőn gyártják az ország összes jogsiját egy nyomdában...

:D


"Nyugi, én is minden nap nézem a posta ládát, hogy vajon ma megkapom e, de nem :("


Mert lusta vagy visszamenni érte az ocsmányirodába! Ha nem lennél lusta, akkor már a kezedben lenne a jogsid! Miért jó postázással kérni, hogy legyen miért rinyálni?

2014. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátomnak kiérkezett 4 munkanap alatt(ebben volt két nap hétvége), nekem viszont még most sem jött, 2 hét után.

"Tűkön" ülök már, mert itt áll a motor is, és én is készen vagyok. Minden reggel várom a postást, de csak számlát hoz....

2014. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6/7 -es válaszóló. Képzeld, rá 1 napra már meghozta a postás a jogsimat. Miért kértem postán? Mert a mi okmány irodánkba heti egyszer jön a postás, 2: a kedves ügyintéző hölgy mondta, hogy inkább postán kérjem, mert ott hamarabb megjön.

Ennyi csupán!!!! :) :) észlény... :)

2014. márc. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!