Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hallott már olyanról valaki,...

Hallott már olyanról valaki, hogy egy kocsin egy évben csak egyszer lehet új üzembentartót bejegyezni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol találok erre szabályt? Mi most ezért bukhatjuk el az üzemanyaghozzájárulásunkat. És most mennyi az átíratás? Állítolag emelték a díját.
2009. dec. 10. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Üzembentartót váltani bármikor lehet,ha kifizeted a forgalmiba való bejegyzés költségeit. A kötelező biztosításnál van az, hogy év közben nem lehet váltani, csak bizonyos feltételekkel. Pl. Ha más a tulajdonos mint az üzembentartó és új üzembentartó lesz, akkor lehet váltani a kötelezőnél is, de visszaadni az üzembentartói jogot a tulajdonosnak nem lehet év közben(papíron lehet,de a biztosítást év végéig az addigi üzembentartó fizeti) Ne kérdezd az értelmét, mert nem tudom. A súlyadóhoz tudnám hasonlítani, mert ott is az fizet,a ki jan.1-én az üzembentartó volt.Az átírás 6-7 ezer között van.
2009. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Januártól már a kötelezőnél is lehet váltani üzembentartót bármikor.
2009. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!