Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma a cég parkolójában belém...

Ma a cég parkolójában belém tolatott egy csaj, úgy, hogy már be voltam parkolva. A motor már nem járt, de égett a fényszóróm is. Hogy nem lehet észrevenni egy kivilágított, álló autót a visszapillantóban?

Figyelt kérdés
Szóval ... Nekem jött, kiugrott..jól leteremtettem, tán a visszapillantót használni kéne. Megállapította, h nincs semmi sérülés mivel a.kocsi nem horpadt, így nem adott bizti lapot....én a kármentességben nem voltam bizti mivel elég sötétecske volt meg vizes felületen másképp látszanak a sérülések. Tudom hol dolgozik, a nevét, felírtam a rendszámot..Ma mikor mentem volna haza, már világos volt, és leszáradt az autó. A fényezésg elég szép egyenes vonalban lehúzta...kb 20 cm..annyira nem feltűnő,de megtörik rjta a fény..şötétkék metálfényezésem van..Ha holnap felhívom, mennyi az esély, h elismeri és betètlapot ad ? Elindulás előtt akartam neki üzit hagyni, de már korábban elment, mint én. Szerintetek ?

2014. jan. 29. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy marha nagy mázlid, ezért mi vagyunk az idióták. Hát gratulálok.

Így próbáljon segíteni az ember...

2014. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok. Ki az idióta szerinted? B...zikám! Gondolom te vagy a főnök , jó hogy beismerte. Normál halandó nem igy járt volna. Akkor is tartom ,hogy balek voltál, mert minden ilyen esetet ott, és akkor kell rendezni a helyszinen , mégha esik a hó akkor is. Mi van ha pl. be voltal egy kissé csiccsentve, és azért nem irtál betétlapot, mert esetleges rendőri intézkedés kissé kellemetlenül érintett volna. Másnap már könnyen járt a szád.
2014. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!