Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Fizet e biztosító?

Fizet e biztosító?

Figyelt kérdés
Párom balesetet szenvedett 50cm3 motorral kátyú miatt,eltört a hüvelyujja,válla,könyökét varrták (rendőr mentő ott volt) a motorban kb 50e ft kár keletkezett.....van motor biztosítása k&h-nál fizetne valamit szerintetek?
2013. júl. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egyértelmű hogy a kátyú miatt esett el és nem az ő figyelmetlensége miatt akkor kellene hogy fizessék a javítást.

Mindenképp be kell menni a bankba és megérdeklődni. Lehet hogy a teljes árát nem fogják kifizetni de valamit szerintem fognak.

2013. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A biztosító szerintem nem fog fizetni. Én úgy tudom, hogy a kötelező biztosítás a másnak okozott kárt téríti meg, a sajátra ott a casco, vagy némely biztosítónál köthető okozói kiegészítő biztosítás. A kátyú a közút kezelőre tartozik, de részletesebben:


[link]

2013. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van! Saját biztosító erre nem fizet semmit! De ha van rendőri jegyzőkönyv arról, hogy a kátyú okozta a balesetet, akkor a közútkezelőnek kell fizetnie!
2013. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Emellett, ha a lakásbiztosításod kiterjed testi sérülésre, azt is fizeti a a biztosító. Persze nem önszántából, hanem az orruk alá dörgölt szerződés alapján.
2013. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!