Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » B-s tanfolyamról át lehet...

B-s tanfolyamról át lehet térni segédmotorosra?

Figyelt kérdés
Van egy megkezdett B kategóriás jogosítványom, lassan két éve kezdtem el, rutin és kreszvizsgám megvan, 43 órát levezettem. Sajnos olyan régen vezettem utoljára, hogy legalább 10 órát még kéne vennem, ráadásul annyira nem is okozott örömet az autózás. Motorozni szeretek, van egy Simonom, és az a kérdésem, hogy vajon a B-s kreszvizsgával átjelentkezhetek -e segédomotoros tanfolyamra úgy, hogy csak a kötelező vezetést és a rutin+városi vizsgákat kelljen teljesítenem?
2013. márc. 28. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

ménem fejezed be a B-t ? avval megkapod a segédomotor jogsit

am nem lehet átjelentkezni

2013. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsövel értek egyet, ott vagy a jogosítvány szerzése elött miért nem fejezed be?

B -kategóriás jogsival tudsz vezetni segédmotort.

Próbáld még, de siess!

Ha jól tudom 2 évig érvényes a kressz vizsga

2013. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél még 10órát, kb ugyanannyi lesz mintha az M-es jogsit csinálnád meg, de nem csak segédmotort vezethetsz majd.


Nettó hülyeség az elképzelésed szerintem, miért b*sznál ki saját magaddal, pláne hogy már egy rakás pénzed van benne?


Egyébként elvileg megoldható, viszont gyorsan lépd meg mert 2év a KRESZ-vizsga érvényessége.

2013. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!