Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ladánkba belejöttek, mire...

Successful77 kérdése:

Ladánkba belejöttek, mire számíthatok, biztosító mit ajánl erre? (képlink alább)

Figyelt kérdés

[link]


Biztosító mekkora pénzt ajánlhat ezért, az ajtók benyomva,középső oszlop is elment picit. en javíttatnám mindenképp attól függ mennyi pénzt kaphatok ezért? :-( a lada 120ezerér lett 3éve véve,friss műszakis. jó állapotú! köszi



2013. febr. 24. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ránézésre valóban jó műszaki állapotban volt, nem volt agyon rohasztva nem lóg stb. De a biztosítót ez nem fogja érdekelni, megnézi a piaci árát. Sajnos könnyen lehet, hogy azt mondja, hogy GTK.
2013. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, megnézik a kocsi eurotax árát, és pár tízezer forinttal kiszúrják a szemed. Én a azon gondolkoztam, vajon a kárfelvevőnek, nem-é lenne érdemes a zsebébe csúsztatni egy tízest, hátha valami kedvezőbb konstrukciót hozna ki.
2013. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyik cimbinek benzin-gázos 100-as Audija van. Mögötte elbambultak, hátulról telibe bombázták, megrokkant a hátulja. Arra ajánlott a biztosító valami 260 000-ret. Szerintem ennek a felénél többet semmiképp nem fognak adni :/
2013. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nem valami nagy baj, pár elemből össze lehet hozni...

Javítsd, olcsón kijössz, a károkozóval egyeztess, hogy fű alatt kifizeti neked, ő is jobban jár.

2013. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1983-as toyota corollámat pont így zúzták le, csak kicsit nagyobb volt a bibi. Nem tudtam kihagyni a biztosítót, volt rendőri intézkedés is... Totálkárra ítélték, 80.000forintot kaptam érte, miután a 60ezres ajánlatra írtam a biztosítónak, hogy mégis miez? Csili-vili volt, 300eFt körül mennek a roszabb állapotúak...
2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenki!!!! amúgy közlekedhetek vele,rendőr szólhat emiatt? mert műszakilag okés,csak első vezetőülés melletti ablak nincs,meg beszállni nem lehet
2013. febr. 25. 05:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom, de tuti kikapnak a sorból mint a szemét. Ha bátor vagy kockáztass :)


csak a 2 ajtót kéne cserélni?

2013. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jaja csak azt,meg ugye a torony elment. Az a lelke pedig. Amúgy ma kockaztattam, harom rendőrautó közelbe is voltam,plusz egy trafipax :-D de nem volt más megoldás, gyerek, munkaügy, biztosító,másik gyerek pénteken született,stb. ezer helyre kell ilyenkor menni
2013. febr. 25. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
2db ajtó kuka, új ajtó elég drága 40.000-50.000Ft./db. Bontottan 4 db (fehér) ajtó 12.000Ft. B oszlopot biztos, hogy húzatni kell. Karosszériástól kell egy árajánlatot kérni, innen már könnyen be lehet lőni az árat. 60.000-nél többet nem hiszem, hogy fizet a biztosító.
2013. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló esetem volt nekem is a kocsimmal. Megállítottak az éber szervek, de barátságosak voltak, elmondták, hogy nem helyénvaló így közlekedni vele, de ha műszakilag rendben van, indexel, világít, megáll akkor elvileg okés...
2013. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!