Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Dtm stilusú autóval lehet-e...

Dtm stilusú autóval lehet-e közlekedni?

Figyelt kérdés
A spoilerezés+ a hangra gondoltam? köszke előre is
2009. szept. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem menne át a műszakin. Kezdve azzal hogy irányjelző sincs rajta, azthiszem.
2009. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a versenyautóról van szó, az a műszakin a túlzott zaj- és károsanya-kibocsátás, illetve a nem szabványos visszajelzők miatt nem menne át. A DTM-versenyautókon ugyanis vannak világító-fényjelző berendezések, még talán hangjelző berendezés is.

Egyébként meg arról, hogy mi megy át a műszakin, tájékozódhatsz a 6/1990. sz. KöHÉM-rendeletből. Ebben van benne, milyen műszaki paramétereknek kell megfelelnie az autónak műszaki vizsgán. Jó szórakozást hozzá, én előre szóltam, hogy nem lesz könnyű... :-)

2009. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2009. szept. 2. 00:43
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaz ez nem DTM de valami hasonló

sztem a hangja miatt vizsgán bukta

2009. szept. 2. 00:45
 5/8 anonim ***** válasza:

ez sok mindenért bukhatott : pl:

- túl széles

- felni szélesség

- vezérműtengely (biztos másik van benne, hallgasd a hangját)

Amúgy ez nem egy opel?

Szerintem ez már nem gyári hanem módosított motor :)

2009. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Épített versenyautóval nem mehetsz közúton, amúgy meg megnézném a kocsit egy Budapesti túra után, hogy mi szakadt le róla. :D
2009. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De igen Opel astra.Ja igazad van Bp túra az összes cumo le jönne.
2009. szept. 2. 21:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg biztos ,hogy V8-AS vagy Boxer moci van benne + nyílt rendszer.
2009. szept. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!