Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tegnap megszereztem a jogositv...

Tegnap megszereztem a jogositványom, csütörtökön kell intéznem a papírjaim kéhetek ideiglenes jogsit már akkor? Vagy az igazolással lehet közlekedni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A meglévő kategóriákat a papírral vezetheted, mert azon fel van tüntetve. Amit most szereztél meg pl autóra azt nem vezetheted. Azt a pár napot bírd ki :)
2011. szept. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már hiányoltam a kérdést, vagy egy hete nem láttam...

Ha első jogosítványról van szó, akkor csak a jogosítvánnyal, vagyis a kis kék plasztkkártyával vezethetsz. Sem a vizsgaigazolással, sem az okmányirodai igénylőlappal nem vezethetsz semmit (na, jó, elektromos állatot és tehenet igen).

Ha kategóriabővítésről van szó, akkor van rá megoldás, hogy addig is vezess, míg megjön az új okmány.

2011. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
KÉK? Hát esküszöm, hogy nekem rózsaszín! :D
2011. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Epic Fail :D
2011. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jé, tényleg rózsaszín... De mikor az első jogosítványomat szereztem, még kicsit más színű volt a műanyag lapocska. Vagy én emlékszem rosszul?

(látszik, mennyit forgatom a jogosítványomat...)

2011. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, régebben más színű volt, akkor is az alapszín a rózsaszín volt, de tényleg elég sok kék volt rajta:

[link]

Most már szimplán rózsaszín.

2011. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!