Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Lemondás, új kötés. Ti hogy...

Lemondás, új kötés. Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Na én netrisken intézem a biztosítást jan.27-én kötöttem biztosítást idén és péntek este írtam hogy lemondanám.Ha megkötöm az újat megkapom a csekket és küldenék a régi biztosítómtól is azt ha nem fizetem be akkor is megszűnik vagy rámterhelnek valamit?
2012. nov. 11. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel az évfordulód jan. 27. ezért majd kicsit később fog intéződni a lemondásod, ha egyáltalán befogadta a biztosító ennyivel korábban. Az új biztosításod akkor fog élni, ha kiküldik a szerződést! Mivel januárra mindenképpen a régi biztosítódnál kell maradnod, ezért a csekket is be kell fizetned. Később természetesen vissza fogják utalni a különbözetet!
2012. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!