Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hány éves kortól lehet kreszre...

Hány éves kortól lehet kreszre menni? Mennyibe kerül? És jogsira hány éves kortól lehet levizsgázni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
17 éves kortól lehet kresz-re menni, ahogy betöltötted a 18-at kezdheted a rutint és a városit és vizsgázhatsz is. az hogy mennyibe kerül szerintem változó, minden iskolánál más árak vannak. Nekem pl cakk pakk 150 ezer forint volt, mindennel együtt (kresz, rutin, eü vizsga, városi) alap óraszámmal
2009. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem egészen így van.

Függ a kategóriától, de gondolom, B-ből (személygépkocsi és egyebek) szeretnél menni. Ekkor 16,5 évesen iratkozhatsz be elméleti tanfolyamra, 16 év 9 hónap után tehetsz elméleti vizsgát és betöltött 17 év után rutin- majd forgalmi vizsgát.

De előtte nyugodtan visszakereshetsz az itt feltett kérdések között, mert szinte hetente előkerül ez a téma a tévhitekkel (18 éves kortól lehet vizsgázni, most emelik meg 21 évre, lehet kérni korengedményt, az első két évben nem vezethetsz egyedül) együtt.

2009. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kb 100 eFt-ba kerül...de ez függ attól is átmész e a vizsgákon elsőre
2009. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
jah és a kresz 20-25e Ft körül van
2009. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
És az EÜ vizsga?
2009. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az EÜ vizsga 6000Ft körül van asszem régen volt már:)
2009. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem4500 volt a nyáron az EÜ
2010. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!