Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen papírok kellenek egy...

Milyen papírok kellenek egy 125ös robogó forgalomba helyezéséhez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:

kiscit konkrétabban ...

itthon vatted vagy külföldön?

új?

stb?

2009. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itthon vettem, használtan, 50ként, de msot szeretnék rá rendszámot mert megvan a jogsim
2009. aug. 6. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Adásvételin kívül adtak hozzá mást? Mert ha nem akkor nem lessz rendszámos, az biztos. Szerintem kell hozzá adásvételi, ( gondolom olyan amire 125 van írva nem 50) forgalmi, törzskönyv, de ezekben nem vagyok biztos. 15f
2009. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát hallod, én is akartam ilyet aztán gyorsan letettem róla, mert kiderült tövbbe kerülne mint maga a motor (sokkal)
2009. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy rémlik ha még nem volt forgalomba helyezve akkor meg kell fizetni utána a regisztrációs adót sajnos, az jó pár ezer forint lehet. A másik az hogy megvetted mint 50-est, az az adásvételi nem jó, ha újat írsz az valamilyen szinten hamisítás lenne, de a régi is már az volt:) Mert kötöttél rá 50-es biztosítást, nem tudom azt még a biztosítón kívül ki tartja nyilván, nehogy gond legyen hogy egyszer 50es egyszer 125-ös ugyanaz a motor. De eleve azt a biztositást is hogy megszüntesd egy adásvételivel lehetséges:) Tehát valószínüleg igaza van a válaszadónak aki írta: többe kerül mint a motor. Ott van még a müszaki vizsga, forgalmi engedély, eredetiség vizsga, átírás, valószinüleg kpm vizsga. A totalcar.hu oldalon, tedd fel ugyanezt a kérdést az autójogásznak, de írd a motor típusát évjáratát is meg, mert amennyiben kell regadó, lehet hogy ki is számolja neked. És akár egy közel pontos költséget mond az egész műveletre ha egyáltalán lehetséges ezt baki nélkül megoldani.
2009. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:11 És elvileg ha tényleg így müködik, én a helyedben eladnám valakinek aki 50-es ként szándékozik használni és vennék egy műszaki vizsgával rendelkező robogót vagy motorkerékpárt.
2009. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!