Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Horvátországban kapott parkolá...

Horvátországban kapott parkolás büntetést kiküldik magyarországra?

Figyelt kérdés

Nyaralásom alatt kaptam horvátban egy mikuláscsomagot,amit nem fizettem be.

Itthon meg fogom ezt kapni?



2012. aug. 3. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha cég a büntető akkor semmi esélye, ha az állam akkor lehetséges. (mostanában fűződtek szorosabbra ezek az államok közti szerződések)
2012. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmi esély rá. Horvátország még nem is EU-s ország, de az EU-n belül is lehetetlen az ilyen bírságok behajtása.
2012. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is most kaptam csomagot Dubrovnikban. Mozgássérült kártyával (lányomé, aki velünk is volt) álltunk meg, de nem fogadta el az ellenőr és 360 kuna büntetést rakott a kocsira. Az érdekes a dologban, hogy megállás után egy magánparkoló felügyelőt, a parkolónál lévő templom apácáját, és egy járókelőt is megkérdeztünk, hogy ingyenes-e a parkolás így. Igen volt a válasz. Két nappal előbb Orebicen a parkolónál nem kértek pénzt... A társaság másik fele egy 5kn/órás helyen vett jegyet 5 órára, és a lejárat előtt 25 perccel kaptak 85 kunás büntetést, mondván ott csak egész napra lehet jegyet venni, pedig a közeli trafikban erről nem tudtak. Érdekes... A büntetést egyelőre kiraktam a hűtőre.
2012. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én ma kaptam 300 Kunás büntit, Eszéken, ahol kint is volt a parkoló tábla, állítólag zöld területen parkoltam... Mikuláscsomagot leszedtem a szélvédőről, otthagytam nekik, úgyse tudják behajtani...
2012. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fabri1989 válasza:
Bár utolsó komment közel egy éve született, talán kapok választ. Engem tegnap büntettek meg 250 kunára Rijeka belvárosában, érdekes sztori volt, nem szándékosan nem vettünk. Megkérdeztük, hogy merre találunk automatát illetve ebbe az utcába kell-e venni, szombat 11 óra után voltunk, azt mondták ilyenkor már nem kell. Pár órás séta után ott volt a bünti az autón. Mivel sehol se találtam pontos infót a behajtásról, titeket kérdezlek eljutottak hozzátok a behajtással vagy erre tényleg minimális az esély?
2013. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 G88 válasza:
Sziasztok! Én is találtam egy 300 kunas papírt a kocsin. Nem tiltotta tábla a megállást! De valami rendőrségi pecsét volt rajta! Szerintetek gond lesz, ha nem fizetem be? Köszi a segítséget előre is!
2013. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Hasonlóképp jártam tegnap én is. Végül befizettétek? Vagy értesítettek benneteket?

Valami Elektromodul cég büntetett meg Eszéken, szerintem nem állami.

2014. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Azóta sem jött ki a büntetés szóval lezártnak tekintem az ügyet :D

2014. dec. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!