Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy érné meg? Hogy tudnám...

Hogy érné meg? Hogy tudnám rendőri kötözködés nélkül normálisan használni?

Figyelt kérdés

Nos, végre eljutottam oda, h veszek egy autót. 25 éves kis zsenge lányka vagyok, ebben a korban, a kis friss jogsimmal szerintem az "új" autóm árát rákölthetném a biztosításra, adókra, stb.

Az a fantasztikusan formabontó ötletem támadt, hogy anyukám nevére veszem, ő lesz az üzembentartó is, én meg ugye használom nagy büszkén. :)

kérlek írjátok meg, hogy konkrétan mi a menete így az autóvásárlásnak, és hogy mihez kell anyukám jelenléte, mihez elég a meghatalmazás?

valamint ha közúti ellenőrzés van, akkor milyen papír legyen a kesztyűtartóban, h ne higgyék, h elloptam a verdát? :)

köszönöm.


2012. júl. 21. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennél még lesznek olcsóbbak a biztosítások. Inkább drágulni fognak ezután. Én most kötnék saját névre, mégha kicsit drágább is, de évek múlva viszont sokkal jobban jönnék ki a dologból.
2012. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is kalkulálj, netrik.hu , genertel.hu.

25 évesen kezdő jogsival, butapesti lakosként, A0-ban nem hiszem, hogy 12-14 000től több lenne a negyedéves biztosítás baleseti adóval együtt.

2012. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Drágáim! köszönöm a lelkes segédkezést. :)


hazatért a ház ura, kiszámoltuk a vágyott autótípusra a biztosítást mindkettőnk adataival.


a szomorú tények azt mutatják, hogy míg nekem egy évre 39e ft lenne, úgy édesanyámnak 1 évre szintén csak 21e. nem szeretnék negyedéves fizetést, mert egy összegben jóval olcsóbb, és ennyit még ki tudok csengetni. ja, és ugye a gépjárműadó 8 rugó, tehát 30ból megvagyok egy évre ezeket illetően.


majd ha vénséges 35-40 éves leszek, a már több mint 10 éves jogsimmal, akkor belevágok a saját névre veszek autót és saját névre kötök biztit projektbe. :)


tényleg köszi mindent, remélem érthető az én álláspontom is, hogy amit fele annyiért megkapok, azért nem szeretnék duplán fizetni. hogy jövő mit hoz, még nem tudom, a jelenben szeretnék egy kicsit spórolni.

2012. júl. 22. 15:05
 14/14 bp1985 ***** válasza:
Tőlem egyszer kértek papírt a cégeshez, apámét, anyámét, tesómét gond nélkül vezetem, soha nem kérdezték, miért én vezetem, vagy valami.
2012. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!