Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Simson 50ccm-vel kis utánfutót...

Simson 50ccm-vel kis utánfutót húzhatok- e rendszám nélkül?

Figyelt kérdés

Simson S51-re készítenék ilyesmi utánfutót, ha a rendőr nem büntet meg érte. Egyiken se lenne rendszám. Utánfutóról semmi papír nem lenne, mivel én csinálnám. Rendőr büntetne érte?

Minta kép:

[link]


2011. szept. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Segédmotoros kerékpárral tilos utánfutót vontatni és szintén tilos mellé oldalkocsit kapcsolni. Márpedig az S51-esek nagy része segédmotoros kerékpár, ha meg nincs rajta rendszám, akkor főleg...
2011. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gombázs Dzsó válasza:
9%
igen, büntet, kivéve akkor ha NVidia GeForce 9600 GTS 1GB DDR4 RAM-al használod mert akkor Eyefinity-vel nagyfelbontást tudsz előidézni, 3D-ben és ezáltal elenged, mert Shanghay-ból is észrelehet venni a 2160p-s felbontást.persze előbb a fékeket meg kell úgy csinálni, hogy az után futón is működjenek. De egy Intel Core i5 Quad sem rossz ehhez, az nagyjából ki tudja hajtani a VGA-t. Az utánfutó legyen egy nyomvonalú!!! remélem segítettem, nekem ez a konfig bejött, de nekem 8600GT-m van, és csak 512 MB RAM-al.
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak.


A második hozzászólón látszik mekkora kocka, mivel nem tud elszakadni a gép gondolatai mellől sem, nemhogy maga a gép elől, így keveri a dolgokat. Részben ő is jó választ adott, de sajnos belekeverte a nem oda illő dolgokat így értelmetlenné tette hozzászólását. Próbáljon meg kevesebbet gépezni, ha nem segít rajta keresse fel háziorvosát. Még menthetőnek tűnik, persze innen nehéz megállapítani. Azért köszi neki is, mert Ő megpróbálta és mint ismerjük a mondást a szándék a fontos.

2011. szept. 5. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon tilos smkp-val utánfutót húzni. Németországban még gyártottak is Simson utánfutót, ott lehetett húzni, de itt sajnos nem.
2011. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -_SIKOLY_- válasza:
hintót is.
2011. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rádkéne kötni a hintót
2011. szept. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!