Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerül éves szinten?

Mennyibe kerül éves szinten?

Figyelt kérdés
Tehát ha vennék egy 3500 köbcentis, 2000kg ösztömegű autót, 1994-es évjárat , akkor nekem a biztositás 60ezer/ év. A Súlyadó meg a luxusadó meg stb még mennyi lenne? Éves szinten mindennel együtt?
2011. júl. 31. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Keveslem azt a 60-at,hogy jött ki?

Komoly bonusod lehet.

A súlyadó 40 körüli és két félévi részletben fizetendő.

Ha a 60 igaz akkor ez egy százas.

Mint a havi tankolásod - alsó hangon ebbe a verdába!

A luxusadó megszűnt.

Rossz nyelvek szerint januártól a kötelezőbe építve hozzák vissza újból...

2011. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kötelezőt itt számoltasd ki, mert így csak kb. sacc a dolog. Mivel több olyan adat kell amit csak te tudhatsz, illetve amivel tudsz majd variállni.

[link]

2011. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kötelező biztosítást a netrisken számold tök jó.

Nekünk egy 2200ccm-es 1998-as autóra 70.000ft volt az éves díj az Alianznál, a K&H-nál meg 30ezer. A franc dob ki 70et mikor 30-ér is meglehet oldani.

2011. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszotokat. Igen , netrisken számoltam ki én is, 60 ezer jött ki , és még az lenne a kérdésem hogy a vizsgáztatás az mennyi:)?
2011. aug. 3. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

17 800 a hivatalos tarifa tudtommal de általában 20 körüli pénzért vállalják mindenütt.

Természetesen ez csak maga a műszaki vizsga,ha vmi. nem vizsgaképes a kocsin (pl.: gumi fékcső,1-2 gömbfej nem szokott) akkor azok cseréje plusz költség.

2011. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és a műszakit 1 vagy 2 évre adják?
2011. aug. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!