Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Motort szeretnék venni,...

Motort szeretnék venni, előlegbe kell fizetnem 150000ftot és 60 hónapig havi 10000 ftot fizetni amire majd jön 20% kamat is. Belevágjak?

Figyelt kérdés
Maga a motor 553 ezer forint.Nem nagyon értek ehhez szerintetek egy átlagos anyagi helyzetű családot mennyire tehelné ez meg?( Jelenleg diákmunkát vállalok éppen tudnám finanszírozni a havi 10et) mégis szeretném tudni a tapasztaltabbaktól hogy ez mennyire lenne jó vétel?
2011. máj. 10. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a részleteket alig tudnád fizetni, akkor mi lesz a benzinnel,hogy fogod szervizelni, miből veszel rá gumikat, miből iratod át, miből vizsgáztatod? ÉS miből veszel védőfelszerelést (sisak, protektoros dzseki, stb) .Még az átirás, eredetvizsga, biztosítás is sok pénz. Gondold át!
2011. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valóban, ezekre nem gondoltam , de eleinte ugyse lenne hazsnálva mivel még a jogsit is most kezdtem el... csak azért venném hogy most jó akcióban van.. mindenképp átgondolom...nem azt mondom h éppen tudném fizetni mert attól azért több a havi keresetem.. meglenne
2011. máj. 10. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Diákként 5 évre elkötelezni magad eszedbe ne jusson.
2011. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia ne vegyél olyan motort amire részletet kell fizess.


inkább vegyél egy kisebb árkatogáriás robogót

azt irtad 150000-et kéne leraknod előre. annyiból már meg lehet venni egy robogót átírással:) És utána már nem kell havi részleteket fizetgetned


a részletfizetéssel annyi a gond hogy ha Te fizeted 4 évig egyhuzamban utána megszűnik a munkád , amint nem fizeted elveszik a motrot és kidobtál egy csomó pénzt az ablakon.

2011. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő motorozni akar és nem robogózni. Előbb mindenféleképpen csináld meg a jogsit. Utána szépen rakjál inkább szépen félre és láss csodát össze fog jönni az a pénz. 750- et fizetnél egy 550-et érő motorért? Nem éri meg. Inkább gyűjtsél és ne kapkodj. Hidd el a motorok nem fognak eltűnni a világból! És ha veszel használtat mindenféleképpen számolj vele, ha esetleg javítani kell rajta valamit. Ne akkor érjen a meglepi amikor már nem maradt semmi pénzed.
2011. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindegyik hozzászólásban van vmi de az utolsó különösen felvilágositott!
2011. máj. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!