Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan tudok az Egyesült...

Hogyan tudok az Egyesült Királyság területéröl behozni személygépkocsit?

Figyelt kérdés
a probléma valódi oka nem az hogy hogyan is kell megvenni azt tudom mert kint vagyok van ismerős aki tud segíteni a gondom a biztosítás kötés 2 napra mert van ilyen is itt,ha valaki tudja hogy hol tudok bankszámla nélkül rövid idöre szóló biztosítást kötni U.K.-ban az segítsen nagyon sürgős!!
2011. ápr. 7. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
az nem lesz probléma, h ott használtan csak jobbkormányosat tudsz venni?
2011. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem az nem gond donor autonak vinnék haza egy bmw nekem is hasonlo van otthon és kellene pár alkatrész belöle de kb anyiba kerülne az auto itt meg utiköltséggel mint otthon az a pár alkatrész bontobol..szal megérné nekem de félek ha biztositás nélkül indulok el elkapnak a zsaruk itt:)
2011. ápr. 7. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj egy privit, van egy ismerősöm akinek BMW bontója van. Komplett angol autókat is árul, szóval hajrás :)
2011. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!