Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit irtok pontosan a biztosító...

Mit irtok pontosan a biztosítónak az évfordulóra való felmondásra?

Figyelt kérdés
Ezeket ha jól tudom el kell faxolni.Mit irtok?Segitséget köszönöm.
2010. nov. 22. 10:40
 1/7 anonim válasza:

Ajánlott levélben írj!

Csak annyit, hogy T.....Biztosító Zrt

A ...frsz-ú személygépkocsim KFB, vagy Casco biztosítását, vagy ha kell mindkettőt a következő évfordulóval felmondom Önöknél. (2011-01-01)

Kötvényszámok:

Név:

üdözlettel

XY

2010. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm rendes vagy:)
2010. nov. 22. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerübb,gyorsabb és jobb az ajánlat is ,ha Biztositási alkuszon keresztül csinálod,akkor nem kell a felmondás.Küldenek egy meghatalmazást és amig rajtuk keresztül kötsz, még utánuk is kapsz kedvezményt, és a fölmondást is intézik helyetted.Egyszer küldenek egy megbizást amit aláirva visszaküldesz emailben,csatolt fájlként és HAWAII! Hérom éve ,4db járműbiztositás megy rajtuk keresztül.Ha érdekel küldöm a cimüket!
2010. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a netrisken kötött biztosításnál mindent elintéznek, sehová nem kell menni.
2010. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Réti bubuzér ***** válasza:
Egyetértek, netrisk nekem is bevált
2010. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Netrisken keresztül kötöttem meg:)
2010. nov. 22. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
A Netrisk mindent intéz egy alkuszi megbízás elküldése után,ingyen.Én náluk kötöm már vagy 6-7 éve,minden megy mint a karika csapás.
2010. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!