Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyha nekimegyek vagy nekem...

Hogyha nekimegyek vagy nekem jön valaki a váci út közepén, akkor addig ott kell állni míg nem töltjük ki a papírokat vagy ha lefényképezek mindent félre tudunk állni anélkül hogy meglógna?

Figyelt kérdés

ma 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Megállsz a baleset helyszínén, körbefotózol mindent alaposan, aztán félreálltok megírni a papírokat, de inkább rendőrt hívni, nehogy visszavonja a felelősségét.
ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, félre lehet állni. Viszont rendőr csak úgy tud helyszinelni ha nem állsz félre.

Én már senkinek nem hiszek,bármi van automatikusan rendőr. És el nem mozditok semmit.

ma 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából itt sem a sérülést kell fotózni, az rajta lesz később is, hanem a járművek helyzete a lényeges.
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendőri helyszínelés csak akkor kell, ha megsérült valaki a balesetben, akkor viszont kötelező. Egyébként gyors fényképezés és félreállni. Nekem egy arra járó tréleres még mondta is, hogy ha nincs sérült, akkor álljunk félre, ne az út közepén töltögessük a papírokat, mert még azért is megbüntet a rendőr.
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Ha nem tudtok megegyezni cseszheted a fényképet ha csak nem teljesen egyértelmű a szitu. De még ha elismeri az sem ér szinte semmit mert vissza lehet vonni aztán te meg vakarozol.. nekem volt már ebből gond, soha többé. Nem kötelező megjegyezni, bármikor lehet kérni rendőri intézkedést, azt még meg lehet várni.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!