Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Felrobbant a turbó a szembejöv...

Felrobbant a turbó a szembejövő teherautón, kilőtt valami kisebb darabott ami berepesztette a szélvédőm, van némi esély a kártérítésre?

Figyelt kérdés

Miskolc irányában haladtam, amikor egy kanyarban füstölve húzódott le egy teherautó, azonnal lassítottam én is, majd egy kisebb robbanás szerű dolog és csattanás követte, abban a pillanatban egy 200Ft-os nagyságú pókhálót vettem észre a szélvédőm látóterében.


Abban a pillanatban a teherautó előtt, se mögött nem közlekedett senki, előttem se volt senki.


A sofőr persze nem ismerte el, a főnöke mondta hívjak rendőrt, megtettem.


Írásos dokumentumot vett fel, amit ki lehet kérni.



tegnap 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Így hogy hívtál rendőrt van esélyed igen. Bár nem tudom hogy bizonyítod be hogy a teherautóból kirepülő darab okozta a szélvédőberepedést, de biztos lehetséges.
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Egy felrobbanó turbóból hogy repül ki bármi a motortérből? Pláne oldalirányba, hogy a te szélvédődet találja el?
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
cool story bro
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Engedd el
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

A kőfelverődés nem egyszerű történet (ez is az a kategória). A másik félnek el kell ismernie. Általában sikertelenül záródik egy ilyen kérés.

A casco biztosabban fizet(ne) ilyen esetben.

ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!