Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi időt vesz igénybe...

Mennyi időt vesz igénybe Németországban egy autó adásvétel, mire el tudok vele indulni haza?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, ki kell váltani a közlekedéshez egy export rendszámot, amihez a két papír, adásvételi és biztosítás kell.


Az autó eléggé vidéken van, estére érnénk oda, így mindenképp egyet ott kellene aludnunk. A papírmunka, kormányhivatallal együtt mennyi időt szokott igénybe venni? Számoljunk két nap ott alvással?


Kérlek, ha van esetleg egyéb tippetek, osszátok meg!


Teljesen szűz vagyok a témában, köszönöm!



júl. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kereskedő és biztosan elhozad az autót ki tudja váltani az eladó is csak küld el neki a személyit lefényképezve.Ha vidéken van valószínű be is zár a zulassung stelle ráadssul nézz utána legtöbb helyen még mindig termin van.

Olcsóbb a sárga rendszám ez csak Németországon belül használható de én éjszaka jöttem legutóbb,ennyit spóroltam rajta

Neked piros kell két hetes.

Ha van kérdésed jöhet privát.

júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja értem, tehát a kereskedő indulásra készen tudja nekem átadni az autót, miután pl. kifizettem?
júl. 22. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Utoljára tíz perc volt amit ott töltöttem és már indultam is haza .

Egyébként igen.Ha esetleg mégis azt mondod nem kell kifizetés neki a költségeket.

De mondom sok helyen még mindig termin kell a rendszámhoz.

Kétnyelvű adásvételi és az autó utolsó gazdáját írja rá vagy itthon kérik a köztes adásvételit.

De volt hogy én töltöttem ki otthon az adásvételit hogy jó legyen minden.Nem kereskedő vagyok egyébként.

júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!