Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új rendszámot kértem az...

Kismis kérdése:

Új rendszámot kértem az autóra. A biztosítónál egy hónapos átfutást mondtak a renszámcserére a szerződésben. Mivel tudom bizonyítani egy akadékoskodó rendőrnek hogy van biztosítás az autón ha a rendszer szerint nincs az új renszámhoz biztosítás?

Figyelt kérdés

máj. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát talán azzal, amit írt a biztosító. Mégis mi mással?
máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telefonon beszéltem velük mert az Emailra amin elküldtem az adatokat és az új forgalmi másolatát nem reagáltak. Ami papírom és igazolásom van az ugye a régi rendszámra van ami már a rendszerben sem szerepel.
máj. 30. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor vidd az igazolást a régi rendszámra, a hatóság csak össze tudja kötni az előző rendszámot a jelenlegivel. Megmondod, hogy átrendszámozták az autót.
máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én biztosítós vagyok. Az oki rendszerüzenetet küld az átrendszámozásról az illetékes biztosítónak, másnapra le van módosítva nálunk. Az union nyomja MINDEN ügyintézésre ezt a 30napos sza@rságot...

Menj be személyesen üfsz-re adjanak ki egy fedezetigazolást. Vagy kamuzd be hogy külföldre mész Sos kell egy zöldkártya :)

máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Küldtek zöldkártyát maguktól, a régi renszámra. Az okmányirodában az ügyintéző azt mondta automatikusan átírja a rendszer, ezért nem is néztem a hét elejéig. Megnéztem pár napja az ügyfélkapun át nem írta át sajna.
máj. 30. 19:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy elvileg az alvázszám alapján be kellene tudnia azonosítani az autót csak kérdés hogy képes e rá a rend őre. Erősen kételkedek 😅
máj. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!