Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztositás ha nem az én...

Biztositás ha nem az én nevemen van az auto?

Figyelt kérdés
venni szeretnék egy autot, de az elözö automrol a biztositás megszünt nemfizetés miatt, mert a munkahelyem is megszünt, és meg lehet e ugy oldani h a barátnöm nevére lenne a biztositás de az auto az én nevemen lenne, neki nincs még jogsija. vagy mit lehet tenni?
2010. okt. 11. 13:05
 1/7 anonim válasza:
Akkor lehet,ha a barátnőd az üzemben tartó. Egyébként szerintem lehet a te neveden. Másik biztosítóhoz menjél és az alap bonussal kezdesz.
2010. okt. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha megkérdik az uj biztositonál h volt e valaha is a nevemen auto akkor tagadjam le? csak mert sogoromnak is megszünt nemfizetés miatt és átakart menni más biztositohoz h ne kellessen kifizetni, de ott is ki kell fizetnie azt a pénzt amit az elsö biztositonál nemfizetett, tehát ami miatt megszünt a biztositása,?!
2010. okt. 11. 15:36
 3/7 anonim válasza:
Én interneten szoktam kötelezőt kötni és ott nem kérdezik.
2010. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! utolso te irnál linket h hol szoktál kötni? de am mégis ha személyesen megkérdik akkor tagadjam?
2010. okt. 11. 18:00
 5/7 anonim válasza:

Bocsi,hogy nem válaszoltam még. Ha még nem kötöttél:

biztositas.hu

netrisk.hu


Kötöttem már mindkettőnél. Neten senki nem beszél veled. Kitöltöd a kérdőívet,kapsz emailt. Ennyi.

2010. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, de az oldalon meiket válasszam? uj belépő vagy elözö biztositás nem fizetés miatt szünt meg?!
2010. okt. 17. 22:51
 7/7 anonim válasza:
Nem új belépő. Utána kérdezi,hogy 2 éven belül volt e biztosításod. Ha azt írod volt,kérni fogja a bonus kategóriát.Azt válaszd,hogy nem volt. Hátha sikerül.
2010. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!