Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szeretnék átiratni egy autót...

Szeretnék átiratni egy autót de a kormány ablakot lehetetlen elérni.Így hogyan írassam át a kocsit?

Figyelt kérdés
Hiába hívom az 1818-at de "foglaltat" jelez.Chatet is próbáltam,e-mailt is,de nem reagálnak,így hogyan írassam át a kocsit?Elhiszem hogy jól esik a lébucolás és direkt nem rakják le a kagylót a telefonra hogy foglaltat jelezzen de azért ez már egy kicsit túlzás hogy minden le van állva az országban,nem csak az egészségügy hanem még ez is...Már akkor hivatalos dolgokat se lehet itt intézni?Mert ahhoz már hozzászoktam hogy ha nem magánorvoshoz jár az ember akkor akár meg is dögölhet...
2021. márc. 18. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most miért kellett átmenni ilyen bicskanyitogató stílusba? Azzal a válasszal mi volt a gondod, hogy ügyfélkapun keresztülj foglalj időpontot? Az autószerelő is ugyanúgy időpontra tud csak bemenni, cserébe még jól meg is bonyolítod a dolgodat, mert mindenféle megbízásokat kell kitöltened.
2021. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11


Azért mert hülyeségeket írnak itt egyesek


Kiderült hogy e-mail-en is lehet időpontot kérni.Raadasul ma felhívtam egy eredetiség vizsga bázist ahol átirassal is foglalkoznak.Ott megmondtak hogy mindent el tudnak intézni,csak másnap erte kell menni az új forgalmiert.Tehat mi következik ebből? Hogy SORON KIVUL fogadják őket a kormányablakban éppúgy mint az autószerelőket tehát NEKEM volt igazam de ennek ellenére nekem estek itt páran.Na ezek után ne csodálkozzon senki ha ilyen hangnemben írók vissza


Az utolsó kettő válaszadó pedig jelentve lett a moderátoroknak

2021. márc. 23. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!